درباره

پادکست اسلوب، بنا دارد تا پیرامون رخدادهای حوزه‌ی نوآوری و کسب‌وکارهای فناور، گفتمانی را بر پایه‌ی تحلیل ایجاد کند. در هر قسمت از اسلوب، به سراغ موضوعی مشخص می‌رویم و سعی می‌کنیم از منظرهای مختلف به آن نگاه کنیم. اسلوب بنا دارد تا به‌دور از شتاب‌زدگی، کمک کند تا فهم مفاهیم مختلف را از جهاتی کم‌تر پرداخته شده ممکن سازد. اسلوب، تلاشی از بهامین توفیقی و میلاد اسلامی‌زاد.

بهامین توفیقی

بهامین نزدیک به دوسال در اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به ارائه مشاوره بازاریابی به صادرکنندگان ایرانی پرداخته است. همچنین وی در چندین پروژه پژوهشی مشاوره مدیریت و همچنین دو پروژه داده کاوی به عنوان پژوهشگر فعال بوده است. یک سال هم در معاونت بازاریابی شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) فعالیت داشته و از سال ۹۲ تا کنون، مدیریت یک کسب و کار تولیدی خانوادگی در حوزه صنعت غذا با قدمتی نزدیک به ۴۰ سال را بر عهده دارد.


میلاد اسلامی‌زاد

میلاد از سال ۸۷ در حوزه‌ی فناوری فعال است. MBA خوانده و در حوزه‌های مختلفی هم‌چون بازاریابی، توسعه کسب‌وکارو روابط عمومی در شرکت‌هایی چون اسنپ، نوار، فیلم‌نت و مستربلیط فعالیت داشته است. همینک، استارتاپی در حوزه‌ی بازاریابی محتوایی را مدیریت می‌کند.